Orlicy walczyli w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice

Daniela Bacańska | Środa 20.12.2017 aktualizacja: 20.12.2017, 08:22
Hala sportowa w Zespole Szkół w Prusicach w sobotę 16 grudnia 2017 roku została opanowana przez 8 drużyn piłkarskich w kategorii orlik, a to wszystko za sprawą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza. Najlepszym w imieniu Burmistrza Igora Bandrowicza nagrody wręczył i gratulacje złożył Sekretarz Miasta i Gminy Prusice Grzegorz Terebun.

Na parkiecie prusickiej hali w trakcie turnieju piłki nożnej wystąpiło w sumie 8 drużyn z powiatu trzebnickiego i wołowskiego, wśród których znalazły się: Piast Żmigród, Orzeł Prusice I i II, KP Bór Oborniki Śląskie, Dolpasz Skokowa I i II, KP Brzeg Dolny oraz MKP Wołów.

Po 36 spotkaniach meczowych najlepsi w Turnieju zdobywając Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice okazali się goście z Wołowa, 2 miejsce na podium przypadło drużynie MKS Piast Żmigród, zaś najniższe podium zdobyła drużyna LKS Dolpasz Skokowa I, zaś kolejne miejsca to: 4 - LKS Dolpasz Skokowa II, 5 – MKS Orzeł Prusice I, 6 – KP Bór Oborniki Śląskie, 7 – KP Brzeg Dolny, zaś 8 - MKS Orzeł Prusice II.

Najlepszym strzelcem Turnieju został Jakub Widerski z Piasta Żmigród, najlepszy zawodnik Turnieju to Filip Nowak z MKP Wołów, zaś najlepszy bramkarz Turnieju to Adrian Hańczyk z LKS Dolpasz Skokowa.