Prusickie Centrum Fitness

UMiG Prusice | Wtorek 24.03.2015 aktualizacja: 21.05.2015, 08:57

Prusickie Centrum Fitness

ul. Żmigrodzka 43

55-110 Prusice

tel. 71 740 00 58

fitness@prusice.pl

zobacz też: pcf na facebooku

na stronie: www.prusice-cms.efitness.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - środa: 10:00 - 22:00

Czwartek - piątek: 15:00 - 22:00

Sobota: 9:00 - 22:00

Niedziela: 14:00 - 22:00

 

Prusickie Centrum Fitness jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w okolicy - świetnie wyposażona siłownia, nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, sala fitness, sala Indoor Cycling z konsolą My Ride, sauna, świetnie wyszkoleni instruktorzy do prowadzenia zajęć grupowych.

Uroczyste otwarcie PCF nastąpiło 5 stycznia 2014 roku (zobacz: film z otwarcia) Prusickie Centrum Fitness powstało w budynku Zespołu Szkół w Prusicach, składa się z dwóch części – części głównej - siłowni oraz sali fitness. Siłownia składa się z maszyn siłowych - ciężarki, atlasy, ławeczki, rowerki stacjonarne, maszyny elipteczne, ergowiosła, nowoczesne bieżnie. Sala fitness została przebudowana ze starych szatni szkoły. Dzięki temu dzieci z Zespołu Szkół w godzinach szkolnych mogą korzystać z nowoczesnej sali do zajęć wychowania fizycznego. Popołudnami odbywają się zajęcia grupowe PDF takie jak pilates, zumba, step, TBC, Indoor Cycling. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem.

Po wysiłku można odprężyć się w SPA, gdzie oprócz sauny można położyć się na leżaku i nabrać sił przy relaksacyjnej muzyce oraz ściance solnej, można również napić się kawy lub napojów serwowanych w recepcji.

Prusickie Centrum Fitness skierowane jest dla mieszkańców Gminy i nie tylko - karnety są w bardzo w przystępnych cenach. Wsród zajęć każdy znajdzie coś dla siebie - np. najmłodsi mogą trenować karate a Ci, którzy nie mogą intensywnie trenować mogą skorzystać m.in. z zajęć na zdrowe plecy, pilates.

  • Zapoznaj się z GRAFIKIEM i wybierz zajęcia dla Ciebie.

 

  • AKTUALNOŚCI:

- Wielka Majówka w Skokowej już za nami

- 48 biegaczy na Starcie V Skokowskiego Biegu Przełajowego oraz Biegu Kibiców Śląska Wrocław

- 46 biegaczy w IV etapie III edycji Prusice Biegają

- Zapraszamy na Majówkę w Skokowej

- Zapraszamy na IV etap III edycji Prusice Biegają

- Skokowski Bieg Przełajowy oraz Biegu Kibiców Śląska Wrocław

- Zwycięski projekt medalu na V Bieg Trzech Wież

- III etap III edycji Prusice Biegają

- zapisy na V Bieg Trzech Wież https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1512, zobacz też plakat, regulamin i dodatkowe informacje.

- O biegu można przeczytać również w marcowym Kapitale Dolnego Śląska.

 

Archiwum: Zapraszamy na III etap III edycji akcji "Prusice Biegają", Konkurs na projekt medalu na V Bieg Trzech wież, zagłosuj na III Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja, fotorelacje z 1. urodzin PCF i Maratonu Zumby, III edycja "Prusice Biegają", Bieg Mikołajkowy 2014, Regulamin Biegu w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja, Walentynki 2014 w PCF, kup karnet wakacyjny, Crossfix w PCF, trenuj, ćwicz i korzystaj z prusickiego centrum fitness, film z otwarcia PCF.


Kilka zdjęć z Prusickiego Centrum Fitness: (chcesz zobacz więcej: PCF w obiektywie).

|