Wstrzymanie kursów komunikacji gminnej

Paweł Grzyb | Piątek 03.02.2012 aktualizacja: 15.02.2012, 11:11
Droga krajowa nr 5
Droga krajowa nr 5 / UMiG Prusice
Gmina Prusice informuje, że od dnia 1 lutego 2012 r. tymczasowo zostają wstrzymane kursy Prusickiej Komunikacji Gminnej zwanej również Prusobusem. Wstrzymanie kursów jest spowodowane skargami mieszkańców Gminy Prusice na poziom świadczonych usług przez obecnego przewoźnika.

Jednocześnie informujemy iż Urząd Miasta i Gminy Prusice razem z Zakładem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Prusicach finalizuje pracę nad uruchomieniem zupełnie nowej Prusickiej Komunikacji Gminnej, w której usługi transportu osób będzie świadczyć ZGKiM Prusice, który planuje uruchomić nową komunikację w marcu bierzącego roku.

Dokonujemy wszelkich starań aby nowa komunikacja gminna świadczyła usługi na jak najwyższym poziomie. A w nich m.in. przewóz osób będzie odbywał się specjalnie do tego zakupionym i przystosowanym busem, na przystankach pojawi się nowe oznakowanie z czytelnymi rozkładami jazdy, zostana przeorganizowane trasy oraz zostanie przeprowadzona specjalna akcja promocyjna.

Poniżej zamieszczamy do wglądu dla Państwa planowany nowy rozkład jazdy. W razie jakichkolwiek pytań i propozycji prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy drogą telefoniczną 71 312 62 24 lub elektroniczną na adres p.grzyb@prusice.pl (Paweł Grzyb).

PLANOWANY NOWY ROZKŁAD JAZDY PRUSICKIEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ

|