1 wyprawa na dwóch kółkach

Daniela Bacańska | Poniedziałek 31.07.2017 aktualizacja: 31.07.2017, 14:29
W dniu 29 lipca br. na terenie Gminy Prusice odbyła się „1. Wyprawa na dwóch kółkach” zorganizowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza oraz nowo założone Stowarzyszenie RoweLove Prusice

Wyprawa rozpoczęła się o godzinie 9:00, miejscem startu był Orlik w Prusicach. Docelowym punktem była świetlica w Zakrzewie, a tam na wszystkich czekał poczęstunek w formie pieczonej kiełbaski oraz zimnych napoi. Dzięki optymalnej pogodzie, wszyscy uczestnicy pokonali trasę bez najmniejszego problemu. Osoby biorące udział w Wyprawie otrzymały prezenty w postaci: odblask oraz naklejki, a na nich logo stowarzyszenia. Dodatkowo, każda osoba posiadająca coś czerwonego, dostała od Stowarzyszenia czerwone róże. Dla najmłodszych uczestników Wyprawy przewidziano atrakcje w formie malowanie twarzy, podarowano kolorowanki oraz piłki do gry w piłkę nożną. Dorośli uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w quizie na spostrzegawczość. Pytania dotyczyły trasy jaką pokonali. Dla najbardziej spostrzegawczych czekały atrakcyjne nagrody.

Członkowie Stowarzyszenia serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Wyprawy za wspaniałą zabawę oraz zapraszają na kolejne wyjazdy organizowane przez Stowarzyszenie RoweLove Prusice.

 

Zapraszamy do polubienia profilu Stowarzyszenia na facebook’u

 

|