155 bramek w dwóch kolejkach prusickiej halówki

Dorota Leń | Poniedziałek 18.01.2016 aktualizacja: 18.01.2016, 23:46
W miniony weekend na hali sportowej Zespołu Szkół w Prusicach odbyła się VII i VIII kolejka VI edycji Ligi Halowej w Piłce Nożnej 2015/2016 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza. W sobotnich spotkaniach do bramki strzelono w sumie 83 razy, zaś w niedzielę jedynie 72 razy piłka wpadła do siatki.

Na czele tabeli VI edycji Ligi Halowej znajduje się drużyna Orzeł Prusice Seniorzy, II miejsce obecnie należy do Sparty Wszemirów, a najniższe podium do drużyny Orły Górskiego.

Jednak na dzień dzisiejszy nie wszystkie drużyny rozegrały po tyle samo spotkań, co do końca stycznia zostanie wyrównane.

W sobotę królował Orzeł Prusice Seniorzy!


W sobotę 16 stycznia 2016 roku podczas pięciu spotkań piłkarskich na hali sportowej Zespołu Szkół w Prusicach w ramach VII kolejki prusickiej halówki tradycyjnie nie zabrakło wielu emocji.

Najwięcej ich wzbudził czwarty mecz, w którym to drużyna Orła Prusice Seniorów wynikiem 33 pokonała drużynę Orła Prusice Juniorów I, która trafiła do bramki 6 razy.

W pozostałych spotkaniach nie było już tak spektakularnego wyniku, jednak każde z nich cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zgromadzonej publiczności.

Drużyna Sokolaków mecz z Orłem Prusice Juniorzy II zakończyła wynikiem 5:3, Dolpasz Skokowa 7 bramkami pokonał swoich kolegów z drużyny Oldboys Skokowa, którym udało się strzelić 6 bramek.

Błękitni Kaszyce Wielkie mecz z Sybes Strupiną zakończyli wynikiem 10 :4, a Sparta Wszemirów z Bailando Trzebnica 6:3.

Najwięcej celnych strzałów, bo po 8 w sobotnich spotkaniach oddali piłkarze Orła Prusice Seniorów: Paweł Gryz i Patryk Krajewski.

Niedziela należała do drużyny ze Strupiny


Podczas VIII kolejki prusickiej halówki w niedzielę 17 stycznia 2016 roku najwięcej bramek padło w pierwszym spotkanie, gdzie drużyna Sybes Strupina wynikiem 15:9 pokonała piłkarzy Orła Prusice Juniorzy I.

W drugim spotkaniu Bailando Trzebnica została pokonana przez Orła Prusice Juniorzy II 9:6. Błękitni Kaszyce Wielkie swoje spotkanie zakończyli wynikiem 8:2 wygrywając z Oldboys Skokowa.

Orły Górskiego strzelając 10 razy celnie do bramki wygrały z Sokolakami, którym udało się trafić tylko 4 razy.

Niepokonana Sparta w meczu ósmej kolejki została pokonana przez piłkarzy Orła Prusice Seniorzy.

Podczas niedzielnych spotkań najwięcej bramek, bo po 4 strzelili piłkarze drużyny Sybes Strupina: Krystian Barabach i Mariusz Lisowiec.

Do końca VI edycji Ligi Halowej w piłce nożnej 2015/2016 o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza zostały jeszcze trzy spotkania pełne wielu emocji, gdyż każda z drużyn chce się znaleźć na najwyższym podium. Kto zostanie zwycięzcą Pucharu Burmistrza?


Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero w sobotę 30 stycznia 2016 roku o godz. 18.15 podczas uroczystego zakończenia i dekoracji Zwycięzców.

Jednak już dzisiaj zapraszamy jeszcze na IX kolejkę prusickiej halówki w sobotę 23 stycznia 2016 roku od godz. 13 do hali sportowej Zespołu Szkół w Prusice, a w niedzielę 24 stycznia 2016 roku zostanie rozegrana X kolejka.

Dorota Leń

|