24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Prusicach

Dorota Leń | Sobota 19.12.2015 aktualizacja: 19.12.2015, 21:17
Już dzisiaj Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz w niedzielę 10 stycznia 2016 roku zaprasza na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach pod hasłem „Mierzymy wysoko”. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej Seniorów. Szef Sztabu WOŚP w Prusicach Paweł Grzyb zaprasza do kontaktu z GOKiS wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc i wesprzeć Finał WOŚP.

Burmistrz Igor Badrowicz oraz szef Sztabu WOŚP w Prusicach Paweł Grzyb już teraz zapraszają wszystkich bardzo chętnie w niedzielę 10 stycznia 2016 roku do wzięcia udziału w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach.

Główne atrakcje i wydarzenie podczas finału będą miały miejsce w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach. Jak zapowiadają Organizatorzy oczywiście atrakcji nie zabraknie, a szczegółowy program finału poznamy już wkrótce.

 

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach trwają cały czas przygotowania do 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osoby i firmy, które chciałyby pomóc i wesprzeć Sztab w Prusicach proszone są o kontakt pod nr telefonu 71 312 63 10.

Sztab WOŚP w Prusicach mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach na ul. Jana Pawła II 7, a jego szefem jest p.o. Dyrektora GOKiS Paweł Grzyb.

|