24. Finał WOŚP w Prusicach z wieloma atrakcjami

Dorota Leń | Sobota 02.01.2016 aktualizacja: 02.01.2016, 20:02
Puchar Ligi Halowej 2015/2016, akcja krwiodawstwa „Nie bądź żyła oddaj krew”, koncert zespołu Im Fanki Tim, koncert zespołu Blues Menu, koncert Ady Maksymowicz z zespołem, koncert zespołu disco – polo NEXT, występ Kabaretu Czwarta Fala, licytacja oraz światełko do Nieba na Rynku w Prusicach… to niektóre z wielu atrakcji zaplanowanych na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach, który odbędzie się w niedzielę 10 stycznia 2016 roku pod hasłem „Mierzymy Wysoko”. Do Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Szef Sztabu 24.Finału WOŚP i Dyrektor GOKiS Paweł Grzyb. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej Seniorów.

Główne atrakcje i wydarzenie podczas finału będą miały miejsce w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach. Jednak nie zabraknie akcentów sportowych, gdyż o godz. 13 na hali sportowej Zespołu Szkół w Prusicach odbędzie się Puchar Ligi Halowej 2015/2016.

Jak zapowiadają Organizatorzy to na wszystkich czeka wiele atrakcji. Sztab WOŚP od godz. 10 zaprasza do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach na akcje krwiodawstwa „Nie bądź żyła oddaj krew”.

Część artystyczna rozpocznie się o godz. 14 występem zespołu IM Band Fanki Tim, który wykona znane standardy jazzowe, funkowe i bluesowe, a także swoje własne kompozycje.

Na godz. 15 na swój koncert zaprasza zespół Blues Menu.

O godz. 16 swoje zdolności wokalne zaprezentuje mieszkanka naszej Gminy Ada Maksymowicz razem z zespołem.

O godz. 17 na scenie będzie miał koncert  Zespołu Disco-Polo NEXT!!! Pochodząca z Kostrzyna Wielkopolskiego formacja jest znana m.in. z takich hitów jak: Kochałem tylko ją, I Ty i ja czy też Przebaluję całą noc. 

Natomiast o godz. 18 na zakończenie części artystycznej na scenie w GOKiS będzie czekał występ Kabaretu Czwarta Fala. Na wszystkich przybyłych czeka spora dawka dobrego humoru, który będzie można wykorzystać  w trakcie licytacji, która rozpocznie się o godz. 19.  Natomiast o godz. 20 na Rynku w Prusicach będzie można obejrzeć tradycyjne światełko do nieba.

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach trwają cały czas przygotowania do 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osoby i firmy, które chciałyby pomóc i wesprzeć Sztab w Prusicach proszone są o kontakt pod nr telefonu 71 312 63 10.

Sztab WOŚP w Prusicach mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach na ul. Jana Pawła II 7, a jego szefem jest p.o. Dyrektora GOKiS Paweł Grzyb.

DL

|