6. Bieg III Wież już 25 czerwca 2016 roku

Dorota Leń | Niedziela 08.05.2016 aktualizacja: 08.05.2016, 14:37
25 Czerwca 2016 roku zapraszamy do Prusic na 6. Bieg III Wież. Start w Rynku w Prusicach o godzinie 16.00.

10 km na bardzo szybkiej trasie co roku sprowadza do małego miasteczka niedaleko Wrocławia coraz więcej osób. Biegacze w Prusicach zawsze mogą liczyć na dobrą organizację oraz świetną atmosferę. Jak co roku imprezie towarzyszą Dni Prusic. Nie inaczej będzie w tym roku. Jednym zdaniem: mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.

Tradycją się stało, że w ramach pakietu startowego zawodnicy otrzymują bardzo atrakcyjne gadżety. Nie zabraknie koszulki sportowej. W tym roku również szykujemy niespodzianki. W tym roku również przygotowaliśmy dla biegaczy czapeczkę z daszkiem. Czapeczka została wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów. Jest lekka i posiada dobre odprowadzanie wilgoci. Poza tym, w pakiecie znajdziecie jeszcze parę gadżetów ale o tym więcej już wkrótce.

Na trasie nie zabraknie wody, fotoreporterów, a na mecie otrzymacie wyjątkowy pamiątkowy medal. Gdy już ochłoniecie czekać będzie na Was posiłek regeneracyjny.

W tym roku równolegle z 6. Biegiem III Wież wystartuje X Bieg Samorządowców. Każdy uczestnik chcący wziąć udział w tej klasyfikacji będzie musiał przedstawić dokument stwierdzający, że dana osoba jest samorządowcem.

Opłaty 6. Biegu III Wież oraz X Biegu Samorządowców:

od 1 Maja do 31 Maja 2016 r. opłata: 50 zł

od 1 Czerwca do 19 Czerwca 2016 r. opłata 70 zł

Mieszkańców GMINY PRUSICE przez cały okres obowiązuje opłata 20 zł

Po 19 Czerwca 2016 r. będzie można już tylko się zapisać w dzień zawodów 25 Czerwca 2016 r. opłata startowa będzie wtedy wynosiła 100 zł (płatne w biurze zawodów tylko gotówką)

Z opłaty zwolnione zostaną osoby które minimum 3 razy będą uczestniczyć w 4. Edycji „Prusice Biegają”

Zwolnione z opłat są także Kobiety w kategoriach wiekowych (K60) i Mężczyźni w kategoriach wiekowych (M60 i M70)

Dla najlepszych zawodników przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody finansowe. Warto wspomnieć, że nagradzane będą także kategorie wiekowe od M16 do M70 i K16 do K60. Przy okazji po raz kolejny zostaną przeprowadzone mistrzostwa na 10 km w kategoriach Gminy Prusice oraz Powiatu Trzebnickiego. W tym roku nie zabraknie również klasyfikacji Małżeństw Biegaczy. Ta kategoria cieszyła się w zeszłym roku dużą popularnością. Szczegóły nagradzania znajdują się w regulaminie.

W poprzednim roku przekroczyliśmy liczbę 400 biegaczy. Mamy nadzieję, że w tym roku pomożecie nam zwiększyć frekwencje. To dzięki Wam tworzy się wspaniała atmosfera, która później jest wspominana latami. Czekamy na Was już 25 Czerwca 2016 roku. Do zobaczenia!

Regulamin: http://bieg.prusice.pl/images/REGULAMIN_6._Bieg_III_Wie.pdf

Zapisy: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2067

Strona biegu: http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=36786

Polub Nas na facebooku: www.facebook.com/bieg.trzech.wiez

 

 

Przemysław Burchacki

Więcej: www.bieg.prusice.pl

|