Chór Sound’n’ Grace jedną z gwiazd VI Dni Prusic

Dorota Leń | Niedziela 08.05.2016 aktualizacja: 14.05.2016, 19:09
W niedzielę 26 czerwca 2016 roku, czyli drugiego dnia VI Dni Prusic na scenie na prusickim Rynku będziemy gościć gwiazdy polskiej sceny muzycznej takie jak Sylwię Grzeszczak oraz Sound’n’Grace.

Dzisiaj chcemy Państwu przybliżyć bliżej gwiazdę znaną z takich utworów i singli jak „Możesz Wszystko”, „Dach”, „Na pewno”, „Kosmos” czy „Nadzieja”… oczywiście mowa o chórze Sound’n’Grace. Grupa nagrała także znane single z Mrozem „Nic do stracenia” oraz z Sylwią Grzeszczak „Kiedy tylko spojrzę”.  

Chór Sound’n’Grace swoją historię rozpoczął w 2005 roku i został założony przez Anię Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. O Sound’n’Grace głośno zrobiło się po występie w programie TVN – „Mam Talent”.

Muzyczne korzenie grupy to nowoczesny gospel, a obecnie zespół liczący 20 wokalistów wykonuje jeszcze muzykę soul, rhythm and blues, jazz oraz funk.

Założyciele zespołu mówią sami o sobie: - „Mieszamy, przeplatamy, czerpiemy, łączymy, eksperymentujemy, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i naszych wykonań. Pracują z nami wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami”.

Już dzisiaj zapraszamy w niedzielę 26 czerwca 2016 roku na Rynek w Prusicach aby usłyszeć chór Sound’n’Grace na żywo!!!

A teraz zachęcamy do wysłuchania ich singli i obejrzenia teledysków:

„Możesz wszystko”

„Dach”

 

„Na pewno”

 

„Nadzieja”

„Kosmos”

Mrozu & Sound’n’Grace „Nic do stracenia”

Sylwia Grzeszczak & Sound’n’Grace „Kiedy tylko spojrzę” –

 

Opracowała: DL

Foto: Chór Sound’n’Grace

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów  bez wiedzy i zgody Gminy Prusice oraz autora zabronione!

|