Dobre miejsce dla życia, pracy i wypoczynkowej rekreacji… czyli ponownie o Gminie Prusice w Teraz Wieś

Dorota Leń | Niedziela 18.09.2016 aktualizacja: 18.09.2016, 13:19
W niedzielę 18 września 2016 roku o godz. 10.15 TVP 3 Wrocław ponownie wyemitowało Program „Teraz Wieś” z materiałem filmowym o innowacyjnej z potencjałem Gminie Prusice… dobrym miejscu dla życia, pracy i wypoczynkowej rekreacji.

W materiale było można usłyszeć m.in. o autostradzie rowerowej liczącej ok. 150 km, gdzie liderem projektu jest Gmina Prusice oraz o materiale z którego zostanie wykonana ścieżka rowerowa, o innowacyjnym prusickim samorządzie, wysokich miejscach Gminy Prusice w Rankingach, niespoczywaniu na laurach, o „samorządowym ADHD”, gospodarce, inwestycjach, projektach unijnych, instalacjach fotowoltaicznych oraz o nowoczesnym sprzęcie i wyposażeniu Gminy Prusice, a także Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, Multiteki oraz Prusickiego Centrum Fitness, a także o rozwoju sportu i polu golfowym na terenie Pałacu w Brzeźnie.

Przypomnijmy, że materiał pierwszy raz wyemitowano w niedzielę 14 sierpnia 2016 roku, kiedy to gośćmi redaktora Jana Kędzierskiego w programie na żywo „Teraz Wieś” w TVP 3 Wrocław byli Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach Wiktor Lubieniecki.

Kto jeszcze nie miał okazji obejrzeć materiału w TVP 3 Wrocław, ani jego niedzielnej powtórki zapraszamy do obejrzenia na stronie internetowej telewizji regionalnej:

http://wroclaw.tvp.pl/26551121/14082016

|