Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 12.02.2017 aktualizacja: 12.02.2017, 18:48
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaprasza wszystkie Panie w środę 8 marca 2017 roku od godz. 18 na Dzień Kobiet do Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, gdzie czeka wiele atrakcji, które pozwolą Panią świętować swój dzień w wyjątkowej atmosferze podczas specjalnie przygotowanej dla nich imprezy. Bilety w cenie 40 zł od osoby.

Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach wystąpi akustycznie Natalia Lubrano - polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów związaną z wrocławską sceną muzyczną, uczestniczka V edycji programu The Voice of Poland, gdzie wystąpiła w grupie Tomsona i Barona z zespołu Afromental – dotarła do półfinału. Laureatka 35 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie zdobyła nagrodę publiczności oraz nagrodę jury za walory wokalne.

W programie zaplanowano dla Pań także specjalny pokaz taneczno - rozrywkowy w wykonaniu tancerza z grupy The Gentleman Group oraz Stand Up (kabaretowa i komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością) w wykonaniu Olki Szczęśniak.

W trakcie całej imprezy na Panie będzie czekał przygotowany specjalny poczęstunek (fingerfood) oraz będą serwowane orzeźwiające drinki.

Bilety w cenie 40 zł od osoby można zakupić w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, w Prusickim Obiekcie Multifunkcyjnym oraz online na stronie internetowej https://ekobilet.pl/prusice/dzien-kobiet-2017-18028

|