Ferie 2016 w Gminie Prusice

Dorota Leń | Środa 27.01.2016 aktualizacja: 27.01.2016, 07:55
W poniedziałek 1 lutego 2016 roku województwo dolnośląskie rozpoczyna swoje dwutygodniowe ferie zimowe. Gmina Prusice jak każdego roku przygotowała szereg atrakcji i rozmaitych zajęć na oba tygodnie przerwy zimowej w szkołach. Pierwszy tydzień to mnóstwo zajęć, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, w Multitece, na hali sportowej Zespołu Szkół w Prusicach, w Prusickim Centrum Fitness. Na dzieci i młodzież czekają seanse filmowe, warsztaty malarskie, warsztaty taneczne z Markiem Hajdukiem, zajęcia LEGO, warsztaty fotograficzne z Marcinem Mazurkiewiczem, warsztaty gitarowe, zajęcia muzyczno – ruchowe, warsztaty małego aktora, wypieki z ciasta, halowy turniej piłki nożnej, turniej tenisa stołowego i zajęcia sportowe w PCF.

Drugi tydzień ferii to nie tylko zajęcia na miejscu w GOKIS-ie, Multitece czy hali sportowej, gdzie czekają budowle z papieru, warsztaty gitarowe, bal karnawałowy, zajęcia manualne, warsztaty fotograficzne, warsztaty decoupage, seanse filmowe i turnieje sportowe, ale również ciekawe wyjazdy do Bobolandii, Afrykanarium i na Wystawę Klocków Lego do Wrocławia oraz na basen do Brzegu Dolnego.

Z dokładnym „rozkładem jazdy” na oba tygodnie ferii można zapoznać się na plakacie.

"ROZKŁAD JAZDY" NA FERIE ZIMOWE W GMINIE PRUSICE

Zapisy na zajęcia, wyjazdy oraz płatności w  Sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach oraz w Sekretariatach Szkół w Prusicach, w Piotrkowicach i w Skokowej.

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu 71 312 63 10.

DL

|