Gmina Prusice na VI Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych

Dorota Leń | Sobota 07.01.2017 aktualizacja: 07.01.2017, 19:38
Partnerstwo Wspólnie dla Gminy Prusice, Uniwersytet III Wieku w Prusicach oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach reprezentowali Gminę Prusice na VI Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych pod hasłem „Aktywne i świadome organizacje pozarządowe kreatorem nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego”, które odbyło się 21 grudnia 2016 roku w świetlicy wiejskiej w Wilczynie.

W programie Forum było m.in. podsumowanie działań NGO z terenu powiatu trzebnickiego w 2016 roku, a także przedstawienie sprawozdań z każdej gminy. Sprawozdanie z działalności organizacji pozarządowych na terenie Gminy Prusice przedstawiły: Maria Zientarska – pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach odpowiedzialny za NGO oraz Irena Mielniczek – Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Prusicach.

Dodatkowa podczas forum miały miejsce wykłady na temat możliwości pozyskania środków zewnętrznych w perspektywie 2014-2020 oraz marketing PR – budowanie wizerunku marki w realu i w sieci. Na koniec spotkania odbyły się warsztaty rękodzielnicze.

VI Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych było świetną okazją do wymiany się doświadczeniami i dobrymi praktykami.

dl,

Foto: Gmina i Miasto Oborniki Śląskie

|