Gmina Prusice w Programie Teraz Wieś

Dorota Leń | Niedziela 21.08.2016 aktualizacja: 21.08.2016, 16:44
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz oraz Kierownik Referatu Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach Wiktor Lubieniecki byli w niedzielę 14 sierpnia 2016 roku gośćmi redaktora Jana Kędzierskiego w programie na żywo „Teraz Wieś” w TVP 3 Wrocław.

 

W materiale było można usłyszeć m.in. o autostradzie rowerowej liczącej ok. 150 km, gdzie liderem projektu jest Gmina Prusice oraz o materiale z którego zostanie wykonana ścieżka rowerowa, o innowacyjnym prusickim samorządzie, wysokich miejscach Gminy Prusice w Rankingach, niespoczywaniu na laurach, o „samorządowym ADHD”, gospodarce, inwestycjach, projektach unijnych, instalacjach fotowoltaicznych oraz o nowoczesnym sprzęcie i wyposażeniu Gminy Prusice, a także Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, Multiteki oraz Prusickiego Centrum Fitness, a także o rozwoju sportu i polu golfowym na terenie Pałacu w Brzeźnie.

Materiał można obejrzeć tutaj:

http://wroclaw.tvp.pl/26551121/14082016

DL

 Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów oraz zdjęć bez wiedzy i zgody Gminy Prusice oraz autora zabronione!

|