Kabaret Młodych Panów na Prusickiej Scenie Kabaretowej

Dorota Leń | Piątek 20.01.2017 aktualizacja: 13.06.2017, 07:57
Stało się już tradycją, że w pierwszych miesiącach każdego roku Prusice stają się centrum kultury rozrywkowej. Do tej pory na Prusickiej Scenie Kabaretowej wystąpili: Marcin Daniec, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neonówka, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Smile. W tym roku przyszła pora na to, aby Prusice odwiedził Kabaret Młodych Panów i zaprezentował swój najnowszy spektakl „Bogowie”. Zainteresowani będą mogli go obejrzeć w czwartek 16 marca 2017 roku o godz. 20.00 w hali Zespołu Szkół w Prusicach.

Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów, szczęście to coś, co każdy z nas musi sobie wypracować dla siebie samego”, tak mówił Erich Fromm. A czym jest szczęście według Kabaretu Młodych Panów? Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać podczas ponad dwugodzinnego spektaklu „Bogowie” na Prusickiej Scenie Kabaretowej już 16 marca 2017 roku o godz. 20.00.

Bilety w cenie od 30 zł od środy 25 stycznia 2017 roku można nabywać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, w Prusickim Obiekcie Multifunkcyjnym oraz online na stronie internetowej https://ekobilet.pl/prusice/

Zapraszamy, na wszystkich czeka ogromna dawka dobrego humoru.

|