Muzycznie i z humorem będzie na 24. Finale WOŚP w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 27.12.2015 aktualizacja: 02.01.2016, 01:12
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaprasza w niedzielę 10 stycznia 2016 roku na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach pod hasłem „Mierzymy wysoko”. Wśród wielu atrakcji finału na pewno znajdzie się występ zespołu IM Band Fanki Tim, koncert zespołu Blues Menu, Ada Maksymowicz, koncert Zespołu Disco – Polo NEXT oraz Kabaret Czwarta Fala. Pieniądze zebrane podczas finału zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej Seniorów. Szef Sztabu WOŚP w Prusicach Paweł Grzyb zaprasza do kontaktu z GOKiS wszystkich chętnych, którzy chcą pomóc i wesprzeć Finał WOŚP.

Burmistrz Igor Badrowicz oraz szef Sztabu WOŚP w Prusicach Paweł Grzyb już teraz zapraszają wszystkich bardzo chętnie w niedzielę 10 stycznia 2016 roku do wzięcia udziału w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Prusicach.

Atrakcje 24. Finału WOŚP w Prusicach!

Główne atrakcje i wydarzenie podczas finału będą miały miejsce w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach. Jak zapowiadają Organizatorzy oczywiście atrakcji nie zabraknie. Sztab WOŚP ujawnia powoli pierwsze szczegóły.

Część artystyczna rozpocznie się o godz. 14 występem zespołu IM Band Fanki Tim, który wykona znane standardy jazzowe, funkowe i bluesowe, a także swoje własne kompozycje.

Na godz. 15 na swój koncert zaprasza zespół Blues Menu.

O godz. 16 swoje zdolności wokalne zaprezentuje mieszkanka naszej Gminy Ada Maksymowicz razem z zespołem.

Jednym z głównych wydarzeń finału będzie koncert Zespołu Disco-Polo NEXT!!! Pochodząca z Kostrzyna Wielkopolskiego formacja jest znana m.in. z takich hitów jak: Kochałem tylko ją, I Ty i ja czy też Przebaluję całą noc. 

Natomiast o godz. 18 na zakończenie części artystycznej na scenie w GOKiS będzie czekał występ Kabaretu Czwarta Fala. Na wszystkich przybyłych czeka spora dawka dobrego humoru, który będzie można wykorzystać  w trakcie licytacji, która rozpocznie się o godz. 19. Natomiast o godz. 20 na Rynku w Prusicach będzie można obejrzeć tradycyjne światełko do nieba.

Szczegółowy program finału poznamy już wkrótce. Informacje od Sztabu WOŚP na bieżąco można śledzić na FB: https://www.facebook.com/Wospprusice

Wesprzyj WOŚP w Prusicach!

- Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową w realizacji przedsięwzięć związanych z „XXIV Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” organizowanym w Prusicach, co przyczyni się do urozmaicenia cyklu imprez lub ufundowania ciepłego posiłku i napojów dla wolontariuszy. Jeżeli chcą Państwo udzielić nam wsparcia w formie rzeczowej np. przekazując na licytację coś wyjątkowego, będzie to stanowiło niesamowity i cenny dar serca. Tym samym sukces Orkiestry stanie się także Państwa sukcesemzaznacza szef Sztabu WOŚP w Prusicach Paweł Grzyb dodając: - Zapewniamy jawne i rzetelne rozliczenie się z kwot zebranych w ramach prowadzonej akcji, a podsumowanie z podaniem sponsorów zamieścimy na stronie internetowej Miasta i Gminy Prusice, w lokalnym miesięczniku Prusice24, a także podczas trwania samej imprezy będziemy promować naszych darczyńców. Osoby i firmy, które chciałyby wesprzeć organizacje WOŚP w Prusicach proszone są o kontakt z nami lub też mogą wpłacać pieniądze na konto bankowe nr 11 1240 1053 1111 0010 6520 8291 z dopiskiem: XXIV Finał WOŚP w Prusicach.  W przypadku wpłat na konto prosimy o przesłanie do nas potwierdzenia wpłaty aby kwota ta została doliczona do puli Sztabu WOŚP w Prusicach.

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach trwają cały czas przygotowania do 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Osoby i firmy, które chciałyby pomóc i wesprzeć Sztab w Prusicach proszone są o kontakt pod nr telefonu 71 312 63 10.

Sztab WOŚP w Prusicach mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach na ul. Jana Pawła II 7, a jego szefem jest p.o. Dyrektora GOKiS Paweł Grzyb.

DL

 

|