Nagrody za miesiąc styczeń w konkursie meldunkowym zostały wręczone

Dorota Leń | Niedziela 12.02.2017 aktualizacja: 12.02.2017, 19:11
Sekretarz Miasta i Gminy Prusice Grzegorz Terebun w czwartek 9 lutego 2017 roku wręczył nagrody za miesiąc styczeń w konkursie meldunkowym Gminy Prusice „PRUSICE WSKAZUJESZ W ROZWÓJ GMINY INWESTUJESZ”, który trwa od 1 listopada 2016 roku do 28 lutego 2017 roku i jest skierowany do osób fizycznych. Nagrodą główną w konkursie jest LAPTOP o wartości 4000,00 zł, której losowanie odbędzie się 15 marca 2017 roku, zaś wśród nagród miesięcznych znajdują się: tablet, miesięczny karnet do Prusickiego Centrum Fitness oraz podwójne zaproszenia do Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego na dowolny seans filmowy, które będą losowane do 5 każdego miesiąca. Także dla najaktywniejszych Sołectw przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Losowanie nagród zostało przeprowadzone przez komisję konkursową w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Prusicach w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Prusice w piątek 3 lutego 2017 roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Pan Paweł Duda ze Skokowej – wygrał tablet

Pani Agnieszka Uran z Pawłowa Trzebnickiego – wygrała podwójne zaproszenie do Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego.

Pani Agata Podrygajło z Budzicza - wygrała miesięczny karnet do PCF

Serdecznie gratulujemy! Kolejnych Mieszkańców zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, gdyż do 28 lutego 2017 roku trwa ostatni już etap konkursu meldunkowego.

- Celem konkursu meldunkowego „PRUSICE WSKAZUJESZ W ROZWÓJ GMINY INWESTUJESZ”,   jest zachęcenie osób nie posiadających meldunku na pobyt stały, a zamieszkujących na terenie Gminy Prusice do spełnienia obowiązku meldunkowego, czyli zameldowania się zgodnie z faktycznym miejscem zamieszkania. Wskutek tego Gmina będzie miała możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych  z których możliwa jest później budowa dróg, utrzymanie szkół i przedszkoli oraz przygotowanie atrakcyjnej oferty sportowej i kulturalnej – przypomina Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj:  http://prusice.pl/konkurs-meldunkowy-prusice-wskazujesz-w-rozwoj-gminy-inwestujesz,2834,art.html oraz  uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach oraz pod nr telefonu 71 312 62 24 wew. 38 i wew. 44.

 

|