Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na 7. Bieg III Wież w Prusicach!

Dorota Leń | Środa 29.03.2017 aktualizacja: 29.03.2017, 23:14
Już 7 lat minie od pierwszego Biegu III Wież. Czy \"7\" będzie szczęśliwa? W poprzednim roku 354 osoby przekroczyły metę 6. Biegu III Wież. Bieg zapisał się w historii głównie za sprawą historycznego meczu Polska – Szwajcaria oraz rekordowej temperatury (36° w cieniu). UWAGA! Niższe wpisowe 40 zł na 7. BIEG III WIEŻ tylko do 31 Marca 2017 r.

W tym roku nastąpiło kilka istotnych zmian.

Termin. Pierwszy dzień lipca, zamiast ostatniego weekendu czerwca oraz zmiana godziny z 16:00 na 11.00. Zmiany nie gwarantują nam odbycia biegu w idealnych warunkach, jednak wcześniejsza godzina może na to znacząco wpłynąć.

W ramach 7. Biegu III Wież rozgrywane będą:

Mistrzostwa POWIATU TRZEBNICKIEGO i GMINY PRUSICE na dystansie 10 km oraz XI Bieg Samorządowców. Tak jak w poprzednim roku nie zabraknie klasyfikacji MAŁŻEŃSTW oraz w tym roku nowością będzie KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA. Drużyna powinna składać się z minimum 5 osób, w której znajdą się minimum 2 kobiety.

Trasa.

Trasa posiada ATEST PZLA. 2 bardzo szybkie pętle po 5 km z pewnością przyniosą nie jedną życiówkę.

Jak co roku możecie się spodziewać bardzo bogatego pakietu startowego. Wyjątkowy medal, posiłek regeneracyjny, koszulka i .. niespodzianka o której informować będziemy w późniejszym terminie.

Podczas wielkiego święta biegania w Prusicach możecie się spodziewać masy atrakcji związanych z obchodami VII Dni Prusic. Warto będzie tego dnia zaplanować dłuższy pobyt na Rynku w Prusicach.

Na 7. Bieg III Wież warto będzie się zapisać wcześniej. Bardzo atrakcyjne opłaty startowe w pierwszym terminie zachęcą nie jedną osobę.

Osoby mieszkające w Gminie Prusice oraz z kategorii wiekowych K60, M60 i M70 będzie obowiązywać jedna, niższa opłata w wysokości 30 zł. Warto zaznaczyć, że można w bardzo prosty sposób zostać zwolnionym z opłaty startowej. Wystarczy wziąć udział w 4 etapach 5. Edycji „Prusice Biegają”

Na sam koniec zaplanowaliśmy LOSOWANIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD spośród wszystkich uczestników. O liście nagród do losowania będziemy informować na bieżąco.

Każdy kto startował w poprzednich edycjach Biegu III Wież zna już klimat tego miejsca. Mamy nadzieję, że kolejna edycja zapisze się w Waszej historii samymi pozytywnymi wspomnieniami.

Zapraszamy już 1 Lipca 2017 r. Do zobaczenia!

Na 7. Bieg III Wież zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Na samym dole znajdują się przydatne linki.

O bieżących informacjach będziemy informować na stronie:

www.bieg.prusice.pl oraz na https://www.facebook.com/bieg.trzech.wiez/

 

<< REGULAMIN >>

<< ZAPISY >>

<< MARATONY POLSKIE >>

<< POLUB NAS NA FACEBOOKU >>

Organizatorzy

|