Ostatni etap konkursu meldunkowego tylko do 28 lutego!

Dorota Leń | Czwartek 23.02.2017 aktualizacja: 23.02.2017, 21:37
Zachęcamy do udziału w ostatnim etapie konkursu meldunkowego Gminy Prusice „PRUSICE WSKAZUJESZ W ROZWÓJ GMINY INWESTUJESZ”, który trwa tylko do wtorku 28 lutego 2017 roku.

Nagrodą główną w konkursie jest LAPTOP o wartości 4000,00 zł, której losowanie odbędzie się 15 marca 2017 roku, zaś wśród nagród miesięcznych znajdują się: tablet, miesięczny karnet do Prusickiego Centrum Fitness oraz podwójne zaproszenia do Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego na dowolny seans filmowy. Także dla najaktywniejszych Sołectw przewidziane są atrakcyjne nagrody.

- Celem konkursu meldunkowego „PRUSICE WSKAZUJESZ W ROZWÓJ GMINY INWESTUJESZ”,   jest zachęcenie osób nie posiadających meldunku na pobyt stały, a zamieszkujących na terenie Gminy Prusice do spełnienia obowiązku meldunkowego, czyli zameldowania się zgodnie z faktycznym miejscem zamieszkania. Wskutek tego Gmina będzie miała możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych  z których możliwa jest później budowa dróg, utrzymanie szkół i przedszkoli oraz przygotowanie atrakcyjnej oferty sportowej i kulturalnej – przypomina Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj:  http://prusice.pl/konkurs-meldunkowy-prusice-wskazujesz-w-rozwoj-gminy-inwestujesz,2834,art.html oraz  uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach oraz pod nr telefonu 71 312 62 24 wew. 38 i wew. 44.

|