Paranienormalni odwiedzili Prusice

Paweł Grzyb | Piątek 03.02.2012 aktualizacja: 08.03.2016, 16:20
Skecz Jacek Balcerzak
Skecz Jacek Balcerzak / fot. Maria Cieślińska
Już po raz drugi początek roku przyniósł dobry humor do Prusic. Tym razem gościł u nas kabaret Paranienormalni, który bawił mieszkańców przez ponad dwie godziny.

Humor przedstawiony przez kabareciarzy znalazł znakomity odbiór wśród prusickiej publiczności. Artyści dobrze przygotowali się do występu, osadzając żarty i skecze w lokalnych realiach.

Uznanie widzów znalazły wyśmienita gra i charakteryzacja aktorów, prezentujących młody, żywy humor. Tematem przewodnim spotkania w Prusicach była telewizja, która przedstawiona w zwierciadle ironicznego spojrzenia Paranienormalnych nabierała nowego, arcyzabawnego wymiaru. Nie zabrakło także najbardziej rozpoznawalnych numerów: niezapomnianej Mariolki, dziewczyny zdolnej porwać każdego, świetnego skeczu o dr. Prozaku i pięściarzu Balcerzaku – doskonale opracowanego i zagranego. 
Doskonałej zabawie nie było końca, rozbawieni byli widzowie, także artystów wyraźnie bawiły własne żarty, po dwóch godzinach śmiechu i występie na bis wszyscy udali się do domów, by dać odpocząć zmęczonym przeponom.
|