Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej w Skokowej już po ślubowaniu.

Daniela Bacańska | Wtorek 31.10.2017 aktualizacja: 31.10.2017, 10:51
Dnia 27 października pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Skokowej mieli swoje ślubowanie. W uroczystości brał udział Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, który bacznie obserwował uczniów i ich podniosłą chwilę w młodym życiu szkolnym. Wśród zaproszonych był również Dyrektor Andrzej Grzegorzewicz, Grono Pedagogiczne, pracownicy szkoły. Na widowni zasiedli rodzice wraz z najbliższymi oraz koledzy i koleżanki z innych klas.

Uczniowie pod okiem swoich nauczycieli byli perfekcyjnie przygotowani do tak ważnego dla nich dnia, przebrani za smerfy przedstawili spektakl. Smerfy recytowały wierszyki oraz śpiewały wesołe piosenki, czym rozbawiały publiczność do łez.

Następnie przebrani w oficjalne stroje, uczniowie przystąpili do ważnej uroczystości jakim jest ślubowanie. Ślubowania udzielił Dyrektor Szkoły Andrzej Grzegorzewicz. Przysięgę złożyli również rodzice i opiekunowie. Dzieci otrzymały upominki na dobry strat w szkole oraz słodki poczęstunek, którym był tort. Tego dnia uśmiech towarzyszył każdemu z nich do samego końca. Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów oraz satysfakcji, podczas wykonywania obowiązków szkolnych.

|