Pomóżmy KANGUROWCOM pojechać do USA!!!

Dorota Leń | Sobota 23.04.2016 aktualizacja: 23.04.2016, 21:05
Peter Drucker powiedział kiedyś, że w XXI wieku walutą będą pomysły. Jeżeli chcesz pomóc skokowskiej drużynie KANGUROWCY w sfinansowaniu wyjazdu na Światową Olimpiadę Kreatywności w USA możesz wpłacić dowolną kwotę z dopiskiem KANGUROWCY na konto fundacji.

Szanowni Państwo

Miło jest mi poinformować Państwa, że drużyna KANGUROWCÓW – uczniów klasy III Szkoły Podstawowej w Skokowej została laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności we Wrocławiu (w której uczestniczyło ponad 2000 dzieci i młodzieży) zdobywając dwie, bezcenne nagrody:

- Nagrodę Specjalną Renesansu za niezwykłe umiejętności i zdolności oraz wysiłek włożony w przygotowanie wyzwania w zakresie inżynierii, projektowania i prezentacji.

- III miejsce za tzw. wyzwanie teatralne.

Z tytułu pierwszej nagrody – Nagrody Specjalnej Renesansu uczniowie otrzymali prawo do reprezentowania Polski podczas Światowej Olimpiady Kreatywności w Stanach Zjednoczonych, która odbędzie się w dniach od 25 do 28 maja tego roku (weźmie w niej udział 17 000 dzieci z całego świata).

Jedyną, wielką przeszkodą, trudnością w realizacji tego celu jest konieczność zgromadzenia odpowiednich środków finansowych na pokrycie kosztów podróży i pobytu drużyny z trenerami w USA. Sami temu finansowemu wyzwaniu nie podołamy.

Koszt wyjazdu jednej osoby wynosi około 7000 zł. Bardzo prosimy o pomoc, tym bardziej, że rodziny uczniów nie są w stanie udźwignąć takiego ciężaru.

Środki proszę przelać na konto fundacji

Bank BP 16 1020 1127 0000 1202 0070 1219 z dopiskiem ( darowizna na rzecz drużyny Kangurowcy ze Skokowej) 

 

                                                                       Z wyrazami szacunku

                                                          Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skokowej

Andrzej Grzegorzewicz

 

Nie jesteś przekonany? Obejrzyj 2 - minutowy film zachęcający do sponsorowania drużyny KANGUROWCÓW i potem ponownie wróć do początku tego wpisu.

 

https://youtu.be/HaW9S-x1FIw

|