Pomysły na jesienną aktywność

Daniela Bacańska | Czwartek 12.10.2017 aktualizacja: 16.10.2017, 15:01
Gmina Prusice pragnie zachęcić mieszkańców, i nie tylko, do udziału w zajęciach w Prusickim Centrum Fitness. To informacja nie tylko dla mieszkańców lubiących aktywność. Zajęcia prowadzone w obiekcie mają za zadanie pokazać w zabieganych czasach jak można zagospodarować chwilkę dla siebie.

Propozycje zajęć  są skierowane do wszystkich, którym zależy na zdrowiu i prowadzeniu aktywnego trybu życia. Atutem tego miejsca jest profesjonalny sprzęt i sami prowadzący zajęcia. Ponadto piękne sale są  znakomitą alternatywą na zaaranżowanie sportowego spotkania wspólnie ze znajomymi.

To aktywne miejsce daje duże możliwości czynnego uprawiania nowoczesnych form sportu. Fitness kładzie nacisk na nowe zajęcia i proponuje przedsięwzięcia o charakterze sportowym. Już wkrótce np. nowe zajęcia z tańca. Zapraszamy na zajęcia zgodnie z grafikiem, na których będzie można pokonać siebie z samym sobą, zadbać o kondycję, zdobyć umiejętności, sprawdzić swoje siły aby po jesienno-zimowej aurze zaplanować nowe wyzwania na miarę zdobytych umiejętności sportowych. Każdy może zdobyć medal.

Sport to zdrowie – tak mówi slogan, często przez nas wymawiany, a Gmina zachęca do zamiany go w czyny. W 2018 roku będziemy realizować nowe przedsięwzięcia sportowe, na które już dzisiaj zapraszamy. Pojeździmy nowymi ścieżkami rowerowymi biorąc udział w wyprawach na dwóch kółkach, zagramy w piłkę nożną i powalczymy o niejedno zwycięstwo, będziemy biegać nie tylko na trzy wieże, wybierzemy się razem na spacer na wieżę widokową, a może będziemy tańczyć pod gwiazdami do białego rana salsęJ

Pomysłów na jesienną aktywność nie brakuje w gminie. Zapraszamy do udziału w zajęciach w PCF. To miejsce dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców naszej gminy. Grafik poniżej, a więcej na stronie internetowej.

|