Powitaj Nowy 2016 Rok na Sylwestrze w Prusicach!

Dorota Leń | Niedziela 22.11.2015 aktualizacja: 24.11.2015, 20:48
Impreza na najwyższym poziomie i świetna zabawa do białego rana przy dźwiękach zespołu Dance Menu…czyli Sylwester 2015/2016 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, na który bardzo serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wraz z Ośrodkiem Kultury. Koszt 300 zł od pary. Zainteresowani Sylwestrową nocą mogą zapisywać się w GOKiS.

Zapraszamy bardzo serdecznie do powitania Nowego Roku 2016 na Balu Sylwestrowym w Prusicach. Na ten wieczór sala kinowa i sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu zamieni się w wielką salę balową, na której obowiązuje strój wieczorowy.

Koszt Balu Sylwestrowego od pary to 300 zł. W cenie znajduje się: zabawa do białego rana prowadzona na żywo przez zespół muzyczny Dance Menu, wyśmienite menu w formie serwowanej na gorąco i na zimno razem z dodatkami oraz napoje bezalkoholowe. Natomiast cena nie obejmuje napojów alkoholowych.

Dodatkowo jak podkreślają Organizatorzy: - Informujemy, że na naszym Balu będzie można mieć wspólny stolik ze znajomymi – i dodają: -  Aby mieć własny stolik trzeba przy zapisywaniu podać ilość osób.

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaplanował dla osób spędzających Sylwestra w Prusicach specjalny pokaz fajerwerków oraz wspólne przywitanie Nowego 2016 Roku na Rynku w Prusicach.

Zapraszamy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Prusicach.

DL

|