Powitaj Nowy 2017 Rok na Sylwestrze w Prusicach!

Dorota Leń | Sobota 29.10.2016 aktualizacja: 29.10.2016, 18:37
Impreza na najwyższym poziomie i świetna zabawa do białego rana przy dźwiękach zespołu Dance Menu…czyli Sylwester 2016/2017 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, na który bardzo serdecznie zapraszają Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wraz z Pawłem Grzybem, p.o. Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach. Koszt 400 zł od pary. Zainteresowani Sylwestrową nocą mogą zapisywać się w GOKiS.

Zapraszamy bardzo serdecznie do powitania Nowego 2017 Roku  na Balu Sylwestrowym w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu Prusicach. Na ten wieczór sala kinowa i sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu zamieni się w wielką salę balową, na której obowiązuje strój wieczorowy.

Koszt Balu Sylwestrowego od pary to 400 zł. W cenie znajduje się: doskonała zabawa do białego rana prowadzona na żywo przez zespół muzyczny Dance Menu, wyśmienite menu w formie serwowanej na gorąco i na zimno razem z dodatkami oraz napoje bezalkoholowe, a także szampan i fotorelacja z imprezy na płycie CD. Natomiast cena nie obejmuje napojów alkoholowych.

Dodatkowo jak podkreślają Organizatorzy: - Informujemy, że na naszym Balu będzie można mieć wspólny stolik ze znajomymi – i dodają: -  Aby mieć własny stolik trzeba przy zapisywaniu podać ilość osób.

Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaplanował dla osób spędzających Sylwestra w Prusicach specjalny pokaz fajerwerków oraz wspólne przywitanie Nowego 2017 Roku na Rynku w Prusicach.

Zapraszamy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Prusicach.

|