Prusicka Scena Kabaretowa już 16 marca!!!

Dorota Leń | Niedziela 12.03.2017 aktualizacja: 12.03.2017, 13:24
Już w najbliższy czwartek 16 marca 2017 roku o godz. 20 zapraszamy do hali Zespołu Szkół w Prusicach na Prusicką Scenę Kabaretową, gdzie przed publicznością wystąpi Kabaret Młodych Panów w programie \"Bogowie\". Kto nie ma jeszcze biletu, niech szybko kupuje, bo z każdym dniem co raz mniej wolnych miejsc, a doskonała dawka dobrego humoru gwarantowana.

Stało się już tradycją, że w pierwszych miesiącach każdego roku Prusice stają się centrum kultury rozrywkowej. Do tej pory na Prusickiej Scenie Kabaretowej wystąpili: Marcin Daniec, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neonówka, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Smile. W tym roku przyszła pora na to, aby Prusice odwiedził Kabaret Młodych Panów i zaprezentował swój najnowszy spektakl „Bogowie”. Zainteresowani będą mogli go obejrzeć już w najbliższy czwartek 16 marca 2017 roku o godz. 20.00 w hali Zespołu Szkół w Prusicach.

Bilety w cenie od 30 zł można nabywać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach, w Prusickim Obiekcie Multifunkcyjnym oraz online na stronie internetowej https://ekobilet.pl/prusice/

Zapraszamy, na wszystkich czeka ogromna dawka dobrego humoru.

|