Prusickie Centrum Fitness świętowało swoje 2 urodziny!

Dorota Leń | Niedziela 17.01.2016 aktualizacja: 17.01.2016, 14:24
Na wszystkich odwiedzających Prusickie Centrum Fitness w weekend 9 – 10 stycznia 2016 roku z okazji 2. Urodzin czekały Dni Otwarte Prusickiego Centrum Fitness oraz szereg atrakcji i to nie tylko sportowych, wśród których znalazły się zajęcia na siłowni i saunie oraz joga, a także wydarzenia na hali sportowej Zespołu Szkół w Prusicach: Maraton Fitness z Sandrą Szyszką, Joanną Bąk i Agnieszką Widurską: high-low, aerobic, ABT, shape oraz Maraton Indoor Cycling prowadzony przez Małgorzatę Słotę, Tomasza Saladrę i Adriana Kobusińskiego.

Jak przystało na imprezę urodzinową, to na 2. Urodzinach Prusickiego Centrum Fitness oczywiście nie zabrakło tortu ze świeczkami i tradycyjnego „Sto Lat” odśpiewanego nie tylko przez kadrę PCF, ale także przez klientów i uczestników zajęć, maratonów i tych uczęszczających na siłownię.

W ofercie urodzinowej na klientów czekały Dni Otwarte, a także siłownia, sauna, joga oraz dwa maratony: Maraton Fitness oraz Maraton Indoor Cycling.

Dochód z obu Maratonów przeznaczono na 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prusickie Centrum Fitness ma 2 lata!!!

Mijające 2 lata do Prusickiego Centrum Fitness to czas ogromnego rozwoju i rozkwitu. Fitness posiada nie tylko doskonały sprzęt, którego może pozazdrościć nie jeden wrocławski klub fitness, ale posiada również doskonale wykwalifikowaną kadrę oraz trenerów, a także bogatą ofertę zajęć grupowych spełniających oczekiwania klientów.

2 lata to dla Prusickiego Centrum Fitness wiele osób, które przewinęło się przez fitness, wiele godzin spędzonych na siłowni, wiele godzin spędzonych na zajęciach grupowych.

Najaktywniejsi klienci 2015 roku nagrodzeni

- 2 urodziny to była również dobra okazja do dokonania podsumowania i nagrodzenia najaktywniejszych klientów Prusickiego Centrum Fitness – zaznacza Przemysław Burchacki, menadżer Prusickiego Centrum Fitness

Wręczono nagrody najaktywniejszym w 2015 roku. Wśród Pań najlepsza okazała się Celina Bożek, która miała zanotowane 159 odbitych wejść do klubu, jako druga była Monika Pietrasz - 145 odbitych wejść do klubu oraz jako trzecia – Renata Marcisz - 142 odbite wejścia do klubu.


Natomiast wśród Panów najlepszy z wynikiem 177 odbitych wejść do klubu był Rafał Pęcherski. Na drugim miejscu znalazł się Dorian Cichoń - 176 odbitych wejść do klubu, a trzeci – Radosław Mazur mający 170 odbitych wejść do klubu.  

Zachęcamy do korzystania z oferty Prusickiego Centrum Fitness

Siłownia, sauna, karate, high-low, indoor cycling, joga, pilates + zdrowy kręgosłup, step, latino dance, ABT, zumba, zdrowe plecy + płaski brzuch, aerobic dance oraz shape to aktualna oferta Prusickiego Centrum Fitness, z której warto korzystać.

Aktualny rozkład zajęć, a także wszystkie inne wiadomości można na bieżąco śledzić na stronie  internetowej pod adresem: https://prusice-cms.efitness.com.pl/


Zapraszamy również do odwiedzania fanpage Prusickiego Centrum Fitness na facebooku, gdzie wszystkie informacje są na bieżąco publikowane:

https://www.facebook.com/prusickie.centrum.fitness

Dorota Leń

Foto: Prusickie Centrum Fitness

 

|