Przedłużona rejestracja do piątku na Tenisowy Turniej Gmin w Brzeźnie

Dorota Leń | Poniedziałek 21.09.2015 aktualizacja: 21.09.2015, 22:44
W najbliższą sobotę 26 września 2015 roku na terenie Pałacu w Brzeźnie odbędzie się Tenisowy Turniej Gmin, w którym będą poszukiwane tenisowe talenty. Zapraszamy dzieci z klas 1- 3 szkół podstawowych z terenu Gminy Prusice i ich rodziny do wzięcia udziału w imprezie. Rejestracja dla uczestników Turnieju została przedłużona do piątku 25 września 2015 roku.

Tenisowy Turniej Gmin- Szukamy tenisowych talentów to impreza adresowana do dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej z gmin: Prusice, Trzebnica i Oborniki Śląskie oraz ich rodzin. Celem imprezy jest wyłonienie najbardziej uzdolnionych sportowo dzieci, które otrzymają tenisowe stypendia- darmowy cykl szkoleniowy ufundowany przez Burmistrzów Gmin i ProActive.

Dzieci będą rywalizować w konkurencjach sportowych- tory przeszkód, o stypendia tenisowe oraz w kategorii drużynowej, o puchar dla gminy.

Zapraszamy dzieci na odpowiednią godzinę w zależności od kategorii wiekowej

UWAGA: OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA DZIECI (formularz zgłoszeniowy- www.palacbrzezno.pl,)

KLASY 1- GODZ. 10.00

KLASY 2- GODZ. 12.00

KLASY 3-GODZ. 14.00

Do udziału w imprezie dzieci zapraszane są poprzez małe eventy, organizowane w szkołach, na których dostają zaproszenia do wzięcia udziału w turnieju i reprezentowania gminy. Następnie rodzice rejestrują dzieci na stronie internetowej.

W tym samym czasie na terenie Pałacu będą zorganizowane liczne atrakcje dla rodzin: Akademia Golfa- nauka gry i konkursy z nagrodami, możliwość zwiedzenia Pałacu, Strefy Spa oraz całego ośrodka.

Każde dziecko, które weźmie udział w imprezie i zechce reprezentować swoją gminę otrzyma nagrodę.

Organizatorami imprezy jest Pałac Brzeźno oraz firma ProActive, świadcząca usługi szkoleniowe z zakresu nauki tenisa ziemnego i Stowarzyszenie Gradi Golf Club.

Patronat honorowy objęli Burmistrzowie trzech najbliższych gmin: Prusic- Igor Bandrowicz, Trzebnicy- Marek Długozima oraz Obornik Śląskich – Arkadiusz Poprawa

W przypadku niepogody impreza odbędzie się na zadaszonych terenach przypałacowych

Informacje i zapisy:

www.palacbrzezno.pl,  e-mail: recepcja@palac-brzezno.pl;  tel: 713125977

www.proactive-trzebnica.pl

|