Smerfne Ferie w Gminie Prusice 2017

Dorota Leń | Niedziela 12.02.2017 aktualizacja: 12.02.2017, 20:44
W poniedziałek 13 lutego 2017 roku województwo dolnośląskie rozpoczyna swoje dwutygodniowe ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach. Gmina Prusice jak każdego roku przygotowała szereg atrakcji i rozmaitych zajęć na oba tygodnie przerwy zimowej w szkołach, na które zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Pierwsze dwa dni tj. 13.02 i 14.02 będą przygotowywać dzieci i młodzież do występów na „Smerfnym Balu Karnawałowym”.

- Na zajęciach będą warsztaty manualne prowadzone przez p. Agnieszkę Dobrzańską.
Dzieci wykonają duży napis „SMERF”. W trakcie zajęć przygotują przebrania oraz dekoracje, które można będzie wykorzystać na sali m.in. domki z kartonu pomalowane farbkami, postać Gargamela, z którą można będzie sobie zrobić zdjęcie.
Do balu również przygotuje młodzież p. Aneta Góral na warsztatach wokalnych. Wystąpią oni z repertuarem „smerfnych hitów”, a za przygotowanie oprawy tanecznej odpowiedzialny będzie instruktor p. Marek Hajduk.


- Zwieńczeniem tych dwóch dni pełnych zajęć będzie „SMERFNY BAL KARNAWAŁOWY”, który odbędzie się w środę o godz.: 17:00 na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Prusicach.

- W środę 15.02 (środa) organizowany jest również wyjazd do BOBOLANDII – parku rodzinnej rozrywki. Koszt wyjazdu 30zł od osoby.
Jest tam ponad 3000 m2 do gier i zabaw, wspaniałe, nie spotykane nigdzie indziej atrakcje oraz restauracja posiadająca w swojej ofercie dania zarówno tradycyjne, jak i to co dzieci lubią najbardziej, sprawiają, że każdy chce tam wracać.

- W czwartek przewidziane są zajęcia sportowe. Na Hali Sportowej w Zespole Szkół w Prusicach odbywać się będzie turniej piłki nożnej drużyn dziecięcych.

- W piątek kolejny wyjazd. Tym razem do centrum wiedzy na temat wody "HYDROPOLIS", w którym w fascynujący sposób pokazane jest znaczenie wody dla człowieka. Wystawa zajmuje cztery tysiące metrów, w dawnych, ponad stuletnich zbiornikach czystej wody. To arcyciekawe miejsce, oryginalne i doskonale przygotowane dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Kolejny tydzień zapowiada się równie ciekawie i rozrywkowo.
- W poniedziałek 20.02 ponownie wyjazd do Parku Rozrywki Rodzinnej – BOBOLANDII. Wyjazd w cenie 30zł.

- We wtorek odbędą się zmagania sportowe, ale tym razem dla drużyn gimnazjalnych.

- W środę wyjazd do wytwórni figur woskowych we Wrocławiu. Wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt super-realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina i muzyki, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Wyjazd w cenie 35zł od osoby.

- W czwartek 23.02 – „TŁUSTY CZWARTEK” przewidziano wspólne pieczenie pączków w Gminnym Ośrodku Kultury w towarzystwie smerfa Łasucha.

- Piątek będzie tzw. DNIEM Z OŚRODKIEM KULTURY. Na sali będą dmuchane zamki, animacje dla dzieci, malowanie twarzy i masa innych atrakcji, dzięki którym dzieci zdobędą cenne edukacyjne doświadczenia.
W trakcie ferii zapraszamy do Prusickiego Obiektu Multifunkcyjnego. W repertuarze dla najmłodszych "OSTATNI SMOK".

❗️Wyjazdy dla dzieci w wieku 8-13 lat. Dzieci w wieku 7 lat i młodsze tylko z opiekunem.

ZAPISY NA FERIE:
- W GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W PRUSICACH
-W SZKOLE PODSTAWOWEJ W PIOTRKOWICACH
-W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SKOKOWEJ

ZGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW I INFORMACJE RÓWNIEŻ POD NR TEL: 71 312 63 10

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

|