Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami - rozpoczęcie działalności gospodarczej”

Dorota Leń | Wtorek 26.07.2016 aktualizacja: 26.07.2016, 21:50
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza w środę 3 sierpnia 2016 roku na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami\". Spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na założenie działalności gospodarczej. W tym samym terminie spotkania odbędą się również w Jeleniej Górze, Legnicy i Wałbrzychu.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, przewidziane w ramach funduszy europejskich. Omówione będą zasady pozyskania dotacji, jak również instrumentów zwrotnych w postaci preferencyjnych pożyczek, dostępnych zarówno na założenie, jak i rozwój firmy. W spotkaniu weźmie udział również przedstawiciel  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który wyjaśni obowiązki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Do udziału zapraszamy osoby fizyczne z województwa dolnośląskiego, które planują założenie własnej działalności. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres pife@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska uczestnika.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 95 01

Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 r. we Wrocławiu w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, I piętro, sala konferencyjna nr 122 ) w godzinach 10.00-13.00.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych spotkań są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy !

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

 

|