Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami - wsparcie na rozwój dolnośląskich przedsiębiorstw”

Dorota Leń | Wtorek 30.08.2016 aktualizacja: 30.08.2016, 19:19
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu zaprasza w środę 7 września 2016 roku na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami\". Spotkanie będzie dotyczyć zasad pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na rozwój dolnośląskich przedsiębiorstw.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości wsparcia przedsiębiorstw z Dolnego Śląska, w szczególności z sektora MŚP. Omówione będą zasady ubiegania się o dotację, zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, jak i programu krajowego. Zostaną także zaprezentowane warunki pozyskania instrumentów zwrotnych w postaci niskooprocentowanych pożyczek

Do udziału zapraszamy przedstawicieli dolnośląskich przedsiębiorstw, którzy planują rozwinąć swoją działalność gospodarczą. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika spotkania oraz nazwy reprezentowanej firmy/instytucji.

Spotkanie odbędzie się 7 września 2016 r. w godzinach 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego przy ul. Walońskiej 3-5 we Wrocławiu (I piętro, sala konferencyjna nr 122).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 71 776 95 01 lub mailowego pod adresem pife@dolnyslask.pl

Szczegółowe informacje na temat organizowanych spotkań są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy !

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

|