Spotkanie Wielkanocne z obchodami Dnia Sołtysa w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 10.04.2016 aktualizacja: 10.04.2016, 16:26
Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach w środę 30 marca 2016 roku zamieniła się w miejsce uroczystego spotkania wielkanocnego Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza wraz z Sołtysami i Radnymi Miasta i Gminy Prusice, a także pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Prusice, którzy na co dzień z nimi współpracują. Spotkanie zostało również połączone z obchodami „Dnia Sołtysa”, który miał miejsce 11 marca 2016 roku. Sołtysom i Radnym wręczono podziękowania za pracę na rzecz gminy, a także wyróżniono najbardziej zaangażowanych.

W trakcie spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz wspólnie z p.o. Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach Pawłem Grzybem podziękowali z okazji „Dnia Sołtysa” wszystkim Sołtysom z terenu Gminy Prusice za ich trud i pracę na rzecz gminy, wręczając podziękowania.

Przyznano również trzy szczególne wyróżnienia za wyjątkowe zaangażowanie oraz skuteczną pracę na rzecz rozwoju swoich Sołectw i Gminy Prusice. Trafiły one do Mirosławy Szymczyszyn – Sołtys Wsi Borów, Artura Garlińskiego – Sołtysa Wsi Pietrowice Małe oraz Krzysztofa Pawełkowicza – Sołtysa Wsi Gola.


Burmistrz wręczył również podziękowania za pracę na rzecz Gminy Prusice Radnym Miasta i Gminy Prusice oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Prusice, którzy na co dzień współpracują z Radnymi i Sołtysami.

Dorota Leń, Renata Skiba

Foto: Renata Skiba

|