Sylwia Grzeszczak wystąpi na prusickiej scenie

Dorota Leń | Sobota 14.05.2016 aktualizacja: 14.05.2016, 19:11
„Małe rzeczy”, „Co z nami będzie”, „Mijamy się”, „Sen o przyszłości” ,„Karuzela”, „Flirt” oraz „Księżniczka”, to dobrze znane utwory kolejnej gwiazdy, którą w niedzielę 26 czerwca 2016 roku, będzie można usłyszeć na scenie w Prusicach podczas drugiego dnia VI Dni Prusic. Oczywiście mowa o gwieździe polskiej sceny muzycznej Sylwii Grzeszczak - piosenkarce, kompozytorce i autorce tekstów, a także właścicielce potrójnie platynowych płyt.

Wokalistka początek swojej kariery muzycznej miała już w wieku pięciu lat, kiedy to wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Następnie brała udział w wielu konkursach muzycznych, a także współpracowała z różnorodnymi gwiazdami. W 2005 roku brała udział w IV edycji programu Idol.

Sylwia Grzeszczak w listopadzie 2008 roku wydała swój debiutancki album „Ona i on”, nagrany wspólnie z Marcinem „Liberem” Piotrkowskim. Na krążku znalazły się m.in. takie utwory, jak: „ Ona i on”, „Nowe szanse”, „Co z nami będzie”, „Mijamy się”.  

W czerwcu 2011 roku wokalistka nagrała swój pierwszy solowy singel „Małe rzeczy”, zaś w sierpniu wyszedł jej drugi solowy kawałek „Sen o przyszłości”. Oba kawałki okazały się wielkimi hitami muzycznymi.

Jedną z ważniejszych dat w życiu wokalistki okazał się dzień 11 października 2011 roku, kiedy to miała miejsce premiera jej pierwszej solowej płyty „Sen o Przyszłości”. Na krążku poza oboma hitami solowymi, znalazły się również takie utwory muzyczne, jak: „Karuzela”, „Bajka”, „Tęcza”, „Najprzytulniej” czy też „Gorszy dzień”.

8 marca 2013 roku miała miejsce premiera kolejnego singla Sylwii Grzeszczak. Tym razem był to utwór „Flirt”, który również szybko stał się wielkim hitem muzycznym. Utwór był zapowiedzią kolejne płyty wokalistki „Komponując siebie”, która ukazała się 11 czerwca tego samego roku.  Na krążku znalazły się m.in. takie wykonania, jak: „Księżniczka”, „Flirt”, „Pożyczony” oraz „Nowy ty, nowa ja”.

6 kwietnia 2016 roku  obie solowe płyty wokalistki Sen o przyszłości i Komponując siebie uzyskały status potrójnie platynowej płyty

Sylwia Grzeszczak również skomponowała muzykę do filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Promuje go singiel „7 rzeczy” wykonywany przez Libera i Mateusza Ziółko

Wokalistka od początku swojej kariery muzycznej zdobyła wiele nagród, nominacji i tytułów.

Już dzisiaj zapraszamy w niedzielę 26 czerwca 2016 roku na Rynek w Prusicach aby usłyszeć  Sylwię Grzeszczak na żywo!!!

A teraz zachęcamy do wysłuchania jej wspaniałych utworów muzycznych:

„Ona i on” (z Liberem)

 

„Nowe szanse” (z Liberem)

 

„Co z nami będzie” (z Liberem)

 

„Mijamy się” (z Liberem)

„Małe rzeczy”

„Sen o przyszłości”

„Karuzela”

„Księżniczka”

„Flirt”

Opracowała: DL

Foto: Paweł Pyrz, www.sylwiagrzeszczak.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści bez wiedzy i zgody Gminy Prusice oraz autora zabronione!

|