Trwają zapisy na 5. Bieg w poszukiwaniu Świętego Mikołaja

Dorota Leń | Piątek 14.10.2016 aktualizacja: 14.10.2016, 17:51
Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz już dzisiaj zaprasza 3 grudnia 2016 roku do Prusic na 5. Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja, na trasie 5 km.

Start 4. Biegu w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja

3 Grudnia 2016 r. prusicki Rynek znów zapełni się biegaczami z całej Polski. Wszyscy pobiegną w poszukiwaniu Świętego Mikołaja.

Biegacze, by znaleźć Św. Mikołaja będą musieli pokonać dystans 5 km. Mikołaj będzie czekał na mecie i rozdawał prezenty - medale. Na mecie nie zabraknie ciepłego posiłku regeneracyjnego. Dla najlepszych w kategoriach open, wiekowych i Gmina Prusice Mikołaj przygotował specjalne puchary i nagrody rzeczowe.

Trasa biegu to jedna pętla Biegu III Wież. Dystans 5 km i tutaj uwaga: Oficjalnie: trasa posiada Atest PZLA! Nie musicie się martwić czy jest lub nie ma 5 km. Wszyscy będą mogli powalczyć o swoje oficjalne życiówki na tym dystansie. A szansa na osiągnięcie jest bardzo duża, ponieważ trasa jest szybka, bez nawrotów i płaska jak stół.

W tym roku również możecie liczyć na niespodzianki w pakiecie startowym. Cały czas staramy się Was zaskoczyć, mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w tym roku.

Pomiar czasu będzie dokonywany na podstawie numeru startowego, niezwrotnego w którym będą zamontowane chipy.

Niska opłata startowa 25 zł do 31 Października 2016 r. tylko zachęca do udziału w 5. Biegu w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Nie należy zwlekać z zapisem. Limit zgłoszeń to tylko 350 osób. Z opłaty zwolnieni są uczestnicy 4. Edycji Prusice Biegają (minimum 3 starty) jednak zwolnieni zostaną Ci, którzy dokonają zapisu poprzez formularz zgłoszeń (link na dole)

Na 5. Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice - Igor Bandrowicz.

3 Grudnia 2016 r. wszyscy spotkajmy się na Rynku w Prusicach! Nie może Was zabraknąć!

 

Poniżej znajdują się linki z najważniejszymi informacjami.

>>> REGULAMIN <<<

<<< ZAPISY >>>

<<< MAPA BIEGU, TRASA >>>

<<< STRONA BIEGU >>>

źródło i więcej info: www.bieg.prusice.pl

|