UPIECZ CIASTO I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY W KONKURSIE NA NAJLEPSZE SKOKOWSKIE CIASTO!

Dorota Leń | Czwartek 25.08.2016 aktualizacja: 25.08.2016, 22:10
Mieszkańców Skokowej, Gminy Prusice oraz z terenu Powiatu Trzebnickiego zapraszamy do udziału w konkursie na NAJLEPSZE SKOKOWSKIE CIASTO, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2016 roku podczas II Pikniku Rodzinnego w Skokowej na skwerze leśnym przy ul. Kwiatowej. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Jury zgłoszone wypieki będzie oceniać według następujących kryteriów: oryginalność i kreatywność, walory smakowe, estetyka przygotowania oraz sposób dekoracji ciasta, a także SUBIEKTYWNE odczucia członków komisji po degustacji.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie na NAJLEPSZE SKOKOWSKIE CIASTO jest dokonanie zgłoszenia i dostarczenie gotowego ciasta w dniu imprezy tj. w sobotę 27 sierpnia 2016 roku od godz. 16 do godz. 16.30 na terenie imprezy – na skwerze leśnym przy ul. Kwiatowej w Skokowej do namiotu GOKiS do Pani Doroty Leń tel. 603681755.

Jury wybierze jednego zwycięzcę konkursu w kategorii ciasta, II i III miejsce oraz przyzna wyróżnienia. Jakie to będą nagrody to NIESPODZIANKA:)

Szczegóły konkursu oraz zgłoszenie znajdują się w REGULAMINIE KONKURSU.

Organizatorami konkursu są Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, Stowarzyszenie SKOKOWIAK oraz Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich, zaś fundatorami nagród Burmistrz Miasta i Gminy Prusice oraz Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich

DO POBRANIA:

REGULAMIN KONKURSU

|