Upiecz ciasto z owocami leśnymi i wygraj atrakcyjne nagrody

Dorota Leń | Poniedziałek 14.08.2017 aktualizacja: 14.08.2017, 22:20
Mieszkańców Skokowej, Gminy Prusice oraz z terenu Powiatu Trzebnickiego i z terenu Lokalnej Grupy Działania Kraina Wzgórz Trzebnickich zapraszamy do udziału w konkursie na NAJLEPSZE SKOKOWSKIE CIASTO Z OWOCAMI LEŚNYMI, który odbędzie się w sobotę 19 sierpnia 2017 roku podczas III Pikniku Rodzinnego w Skokowej na skwerze leśnym przy ul. Kwiatowej. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Jury zgłoszone wypieki będzie oceniać według następujących kryteriów: oryginalność i kreatywność, walory smakowe, estetyka przygotowania oraz sposób dekoracji ciasta, a także SUBIEKTYWNE odczucia członków komisji po degustacji.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie na NAJLEPSZE SKOKOWSKIE CIASTO Z OWOCAMI LEŚNYMI jest dokonanie zgłoszenia i dostarczenie gotowego ciasta w dniu imprezy tj. w sobotę 19 sierpnia 2017 roku od godz. 16 do godz. 16.30 na terenie imprezy – na skwerze leśnym przy ul. Kwiatowej w Skokowej.

Jury wybierze jednego zwycięzcę konkursu w kategorii ciasta, II i III miejsce oraz przyzna wyróżnienia według uznania członków komisji.

Szczegóły konkursu oraz zgłoszenie znajdują się w regulaminie konkursu.

Osobami do kontaktu w sprawie konkursu są: Artur Bagiński – tel. 603 346 476 lub Dorota Leń – tel. 603 681 755

Organizatorami konkursu są Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, Stowarzyszenie SKOKOWIAK oraz Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich, zaś fundatorami nagród Burmistrz Miasta i Gminy Prusice oraz Stowarzyszenie LGD Kraina Wzgórz Trzebnickich.

DO POBRANIA:

- REGULAMIN KONKURSU

|