Walczymy o Samorządową Perłę Internetu!

UMiG Prusice | Poniedziałek 13.04.2015 aktualizacja: 30.04.2015, 13:44
Z radością informujemy, że strona internetowa gminy Prusice www.prusice.pl została zgłoszona do rankingu Samorządowa Perła Internetu. Ranking jest zorganizowany przez Dziennik Gazeta Prawna i będzie on towarzyszył trzeciej edycji Ogólnopolskiego Rankingu „Perły Samorządu”, w którym Gmina Prusice również bierze udział.

Przypominamy, że Gmina Prusice zajęła I miejsce w Rankingu „Perły Samorządu 2014” w kategorii gmin miejsko-wiejskich (więcej możesz przeczytać tutaj).

Zachęcamy wszystkich Mieszkańców i nie tylko do głosowania na Naszą Gminę! Głosować można pod poniższym linkiem: http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/perlysamorzadu2015/samorzadowa_perla_internetu/ranking

Samorządowa Perła Internetu trafi do tego samorządu, który posiada najlepszą stronę internetową. Jury będzie oceniać m.in. jej layout, czytelność, nawigację, użyteczność i aktualność pod kątem zawartych treści, interakcję z petentem. Niezależnie od decyzji jury, głosami internautów wybrana zostanie jedna strona samorządowa. Głosowanie internautów na wybraną stronę samorządową będzie trwało od 13 kwietnia do 30 kwietnia 2015 roku do godziny 12. Twój głos ma znaczenie!

|