Warto odwiedzić Dolnośląski Festiwal Rowerowy w Hali Stulecia

Dorota Leń | Sobota 20.05.2017 aktualizacja: 20.05.2017, 09:26
Wielbicieli dwóch kółek i wszystkich Mieszkańców Gminy Prusice Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaprasza przez cały weekend do Hali Stulecia we Wrocławiu na I Dolnośląski Festiwal Rowerowy.

- Na stoisku Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Wzgórz Trzebnickich i Doliny Baryczy, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę od godz. 10 będą promowane szlaki rowerowe i planowane do budowy ścieżki rowerowe  na terenie Gminy Prusice, które będą tworzyć Północne Centrum Rowerowe Dolnego Śląska – podkreśla włodarz Gminy.

Dolnośląski Festiwal Rowerowy to doskonałe połączenie kongresu rowerowego z imprezą wystawienniczą i wieloma atrakcjami sportowymi, na którym czeka na odwiedzających: kilkanaście tysięcy gości, ponad 100 wystawców,  prezentacje turystycznych regionów, 2 dni prelekcji i debat, spotkania z mistrzami, porady ekspertów, kilkanaście wydarzeń sportowych: wyścigi, treningi, piknik, strefa food trucków, pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, gry i zabawy dla dzieci, a głównie …..rowery, rowery, rowery… i wszystko co z nimi związane!

Zapraszamy do odwiedzenia Hali Stulecia.

Szczegółowy Program Festiwalu znajduje się tutaj:

http://www.festiwalrowerowy.eu/dla-odwiedzajacych/program-festiwalu

|