Świętowali 50 lat pożycia małżeńskiego

Dorota Leń | Niedziela 02.10.2016 aktualizacja: 02.10.2016, 15:44
Państwo Irena i Jan Dowmont z Prusic w sobotę 1 października 2016 roku wraz ze swoją rodziną świętowali Złote Gody w Sali Urzędu Stanu Cywilnego w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach. Gratulacje i życzenia Jubilatom złożył Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

50 lat pożycia małżeńskiego Państwu Irenie i Janowi Dowmont  minęło dokładnie 1 października 2016 roku, gdyż Jubilaci swój związek małżeński zawarli 1 października 1966 roku. Uroczystość Złotych Godów poprowadziła Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Prusicach Alicja Woźniak, natomiast życzenia, gratulacje oraz odznaczenia od Prezydenta RP Jubilatom wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

50 lat wspólnego życia, to piękny wiek bycia razem, który warto podziwiać.  Pani Irena na pytanie Burmistrza Igora Bandrowicza, jak było 50 lat temu 1 października, w dniu ślubu, odpowiedziała: - Tak samo jak dzisiaj.

- Z okazji tego wyjątkowego Jubileuszu  składam najserdeczniejsze życzenia Drogim Jubilatom – podkreślił Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz, dodając: -  Życzę Wam zadowolenia z każdego nowego dnia oraz przeżycia w szczęściu i zdrowiu jeszcze wielu pięknych rocznic, a także abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem i zawsze pewni swoich uczuć

Dorota Leń

 

Więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/gminaprusice/photos/?tab=album&album_id=1096279137108112

 

|