Zapraszamy do lektury Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice - Prusice24

Dorota Leń | Wtorek 29.08.2017 aktualizacja: 29.08.2017, 23:09
Szanowni Mieszkańcy Gminy Prusice! Z wielką przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice „Prusice24”.

W aktualnym numerze mogą Państwo przeczytać materiał o pozyskaniu przez Gminę Prusice dofinansowania na budowę ponad 200 przydomowych oczyszczalni ścieków.

Tematem, który nas nie odstępuje na krok oczywiście jest Północne Centrum Rowerowe Dolnego Śląska i budowa ścieżek rowerowych oraz dalsze plany w tym kierunku, a także działania zmierzające w kierunku tego, aby Gmina Prusice stała się Gminą Dodatnią Energetycznie.

Na stronach aktualnego numeru będą mogli Państwo przeczytać o budowie parkingów przy stacji PKP w Skokowej, a także o przebudowanych drogach oraz inwestycjach dla najmłodszych, jak place zabaw w Wilkowej, Pawłowie Trzebnickim czy też Akademia Przedszkolaka w Prusicach.

Miesiące wakacyjne to również czas wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych, a także Pikników Rodzinnych. Zachęcamy do przeczytania materiału z wizyty młodzieży z Myrnogradu i Pokrowska w naszej Gminie, a także do obejrzenia fotorelacji z Dni Prusic, Qlturalne Prusice inspirują, Pikniki Rodzinne, 1. Megamaraton Indoor Cycling, a także Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza oraz 1. Wyprawa na dwóch kółkach.

Ciekawostkami tego numeru są materiały o rozstrzygnięciu konkursu literackiego na legendę o prusickim zegarze miejskim, a także o katalogu Smaki Gminy Prusice.

Mamy nadzieję, że w aktualnym wydaniu naszej gazety, każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Aktualny numer można pobrać tutaj: http://prusice.pl/Prusice24_082017.pdf

Życzymy miłej lektury!!

 

|