Zapraszamy do lektury Prusice24

Dorota Leń | Piątek 23.10.2015 aktualizacja: 23.10.2015, 06:15
Z przyjemnością przekazujemy Mieszkańcom Naszej Gminy nowy numer Biuletynu Informacyjnego Gminy Prusice „Prusice24.pl”.

Wielkimi krokami nadchodzi niedziela 25 października 2015 roku, jest to dzień, w którym my, jako Mieszkańcy Gminy wybierzemy swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu RP, którzy przez najbliższe cztery lata będą dbać o nasze sprawy i interesy.

Ostatnie miesiące w naszej Gminie to szereg inwestycji i działań na wielu płaszczyznach: infrastruktura drogowa, infrastruktura sportowa, wydarzenia kulturalne, działania w dziedzinie edukacji i sportu, a także na terenach wiejskich oraz wiele innych, o czym warto się przekonać.  

W tym numerze mogą Państwo przeczytać o nowych drogach i boiskach wielofunkcyjnych w Gminie Prusice, w wywiadzie z byłą Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Kazimierą Rusin dowiedzą się Państwo, dlaczego warto działać, głównie na terenach wiejskich. O sukcesie Sołectwa Strupina na arenie Dolnego Śląska, a głównie tym, co do tego się przyczyniło będzie można przeczytać w materiale opowiadającym o II Najpiękniejszej Wsi na Dolnym Śląsku w 2015 roku. Natomiast o nowoczesnych i innowacyjnych metodach nauczania w Szkole Podstawowej w Skokowej mówi artykuł o „nowoczesnych lekcjach z iPadami”.

Ponadto Mieszkańcy będą mogli zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Prusice, a także dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest Gminna Spółka Wodna w Prusicach.  

W tym numerze będzie również okazja do przeczytania i obejrzenia fotorelacji z wydarzeń kulturalno – sportowych i uroczystości szkolnych, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Gminy Prusice.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do współtworzenia Prusice24.pl.

Jeżeli uważacie, że jakiś temat powinien zostać przedstawiony na łamach prasy lokalnej prosimy o kontakt z Redakcją pod adresem prusice24@prusice.pl.

 

Życzymy miłej lektury!!!

 

NUMER 2/2015 PRUSICE24 MOŻNA POBRAĆ TUTAJ

|