Zapraszamy już dzisiaj na Gminne Mikołajki i Jarmark Bożonarodzeniowy w Prusicach

Dorota Leń | Sobota 03.12.2016 aktualizacja: 03.12.2016, 08:49
V Bieg w Poszukiwaniu św. Mikołaja, ponad 9000 pierogów, wigilijny barszcz, ponad 1300 paczek od św. Mikołaja, uroczyste włączenie choinki, występy świąteczne oraz Jarmark Bożonarodzeniowy to niektóre z wielu atrakcji jakie czekają dzisiaj na Rynku w Prusicach, na Gminnych Mikołajkach i Jarmarku Bożonarodzeniowym, na który bardzo serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Tradycją już się stało, że na Rynek w Prusicach przybędą Mikołaje, które obdarują prezentami i paczkami ponad 1300 dzieci w Gminie.

Podczas imprezy czeka na wszystkich również wiele innych atrakcji, wśród których znalazły się m.in. V Bieg w Poszukiwaniu św. Mikołaja, Jarmark Bożonarodzeniowy ze stoiskami, świąteczne występy uczniów ze Szkół Gminy Prusice, świąteczne występy uczestników warsztatów w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach oraz grupy harcerskiej Zuchy Ogniste Chochliki, a także uroczyste włączenie Świątecznej Choinki na Rynku w Prusicach i losowanie prezentów specjalnych ufundowanych przez Radnych Miasta i Gminy Prusice.

Na wszystkich będzie również czekał wigilijny barszcz i ponad 9000 świątecznych pierogów przygotowanych przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy Prusice, Panią Sołtys Grażynę Wirecką z mieszkańcami Krościny Wielkiej, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Prusicach oraz Zakładu Wodociągowego ZG Bychowo, a także mieszkańców Gminy Prusice.

Od wielu lat mówi się, że Mikołaj w Prusicach, to największa impreza Mikołajkowa w całym powiecie trzebnickim, dlatego zapraszamy dzisiaj do Prusic, aby poczuć magię świąt.|