Zapraszamy na Gminne Mikołajki i Jarmark Bożonarodzeniowy w Prusicach

Dorota Leń | Niedziela 22.11.2015 aktualizacja: 22.11.2015, 14:45
Już dzisiaj Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz zaprasza w sobotę 5 grudnia 2015 roku do Prusic na Gminne Mikołajki i Jarmark Bożonarodzeniowy. Tradycją już się stało, że na Rynek w Prusicach przybędą Mikołaje, które obdarują prezentami i paczkami najgrzeczniejsze dzieci w Gminie. Podczas imprezy czeka na wszystkich również wiele innych atrakcji, wśród których znalazły się IV Bieg w Poszukiwaniu św. Mikołaja, Jarmark Bożonarodzeniowy, warsztaty dla dzieci w domku św. Mikołaja, świąteczne animacje dla dzieci, mikołajkowe i świąteczne występy uczniów ze szkół gminnych, koncert świąteczny zespołu PO HORYZONT, a także uroczyste włączenie Świątecznej Choinki na Rynku w Prusicach i losowanie prezentów specjalnych od Mikołaja. Jak zapowiadają organizatorzy, że będzie się działo jak co roku i warto tego dnia odwiedzić Prusice.

Aby otrzymać paczkę od św. Mikołaja wystarczy się zgłosić do poniedziałku 30 listopada 2015 roku do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Prusicach lub Kawiarenki Pod Trzema Wieżami, a także Sołtysów i zakupić bilecik na prezent w kwocie 10 złotych. Każde dziecko z bilecikiem w sobotę 5 grudnia 2015 roku będzie mógł się zgłosić do wybranego przez siebie Mikołaja i odebrać paczkę z prezentami.

Więcej informacji w sprawie prezentów od Św. Mikołaja można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Prusicach oraz pod tel. 71 312 63 10.

DL

|