Zapraszamy na Piknik Rodzinny na skwerze leśnym w Skokowej

Dorota Leń | Niedziela 21.08.2016 aktualizacja: 23.08.2016, 11:47
W sobotę 27 sierpnia 2016 roku na skwerze leśnym przy ulicy Kwiatowej w Skokowej od godz. 16 będzie miał miejsce II Piknik Rodzinny, na który bardzo serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Na sam początek na wszystkich będzie czekała rywalizacja sportowa w piłkę siatkową w meczach Panny kontra Mężatki oraz Kawalerowie kontra Żonaci.

Ponadto w programie blok gier i zabaw dla dzieci, darmowa zjeżdżalnia i dmuchańce, szereg atrakcji i zawody sprawnościowe dla dorosłych, konkurs na najlepsze „Skokowskie Ciasto”, konkurs plastyczny z zakresu segregacji odpadów oraz zanieczyszczenia środowiska, Dziecięca Mini Lista Przebojów oraz zabawa taneczna z zespołem Ramires do białego rana.

Zgromadzeni będą mogli spróbować pysznych smakołyków z Osiedlowej Chaty, gdzie będą czekały ciasta, mrożona kawa, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem, bigos i pierogi, a także z ogródka piwnego z grillem oraz ze stoisk z sorbetem, watą cukrową, pop-cornem i mega żelkami.

Więcej szczegółów na plakacie.

Zapraszamy do odwiedzenia Skokowej, bo jak zapewniają Organizatorzy będzie się działo, a każdy znajdzie coś dla siebie,

DL

 Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów oraz zdjęć bez wiedzy i zgody Gminy Prusice oraz autora zabronione!

|