Zapraszamy na Piknik Rodzinny na skwerze leśnym w Skokowej

Dorota Leń | Poniedziałek 14.08.2017 aktualizacja: 14.08.2017, 22:14
W najbliższą sobotę 19 sierpnia 2017 roku na skwerze leśnym przy ulicy Kwiatowej w Skokowej od godz. 16 będzie miał miejsce III Piknik Rodzinny, na który bardzo serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz.

Na sam początek na wszystkich będzie czekała rywalizacja sportowa w piłkę siatkową w meczach Panny kontra Mężatki oraz Kawalerowie kontra Żonaci.

Ponadto w programie blok gier i zabaw dla dzieci, kącik malucha z malowaniem twarzy, salonem fryzjerskim i placykiem zabaw, darmowa zjeżdżalnia, przejażdżki kucykiem, pokaz ratownictwa medycznego OSP Skokowa oraz możliwość zwiedzania auta bojowego, akcja pierwsza pomoc, szereg atrakcji i konkurencji dla dorosłych, konkurs na najlepsze „Skokowskie Ciasto z owocami leśnymi” z atrakcyjnymi nagrodami, konkurs plastyczny „Wakacje moich marzeń”, II Dziecięca Mini Lista Przebojów – konkurs wokalny, taneczny oraz recytatorski, a także zabawa taneczna z zespołem Pajaroma & DJ Crazy Night do białego rana.

Zgromadzeni będą mogli spróbować pysznych smakołyków z Osiedlowej Chaty, gdzie będą czekały ciasta, kawa, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz bigos, a także z ogródka piwnego z grillem.

Zapraszamy do odwiedzenia Skokowej, bo jak zapewniają Organizatorzy będzie się działo, a każdy znajdzie coś dla siebie,

Więcej szczegółów na plakacie.

|