Złote Gody Państwa Marcinkiewiczów

Daniela Bacańska | Środa 10.05.2017 aktualizacja: 16.05.2017, 20:42
Złote Gody to wielkie święto z okazji rocznicy małżeńskiej, w której uczestniczy rodzina i przyjaciele. Święto wywodzi się ze słowiańskiej tradycji ludowej. Dnia 29 kwietnia 2017 roku wspólnie z rodziną Państwo Irena i Stefan Marcinkiewiczowie świętowali swoje 50-lecie pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Prusicach.

Bukiet kwiatów oraz specjalny list gratulacyjny wystosował do dostojnych Jubilatów Burmistrz Miasta i Gminy Prusice. Wspólnie tym szczególnym dniem cieszyła się najbliższa rodzina oraz wnuki. Oprócz kwiatów i prezentów niezwykłą pamiątką były życzenia jakie złożyli najbliżsi.Państwo Marcinkiewiczowie niezmiennie od 50 lat dzielili się radościami i stawiali czoła trudnościom. Swój związek małżeński zawarli w dniu 4 lutego 1967 roku.

„Jeszcze raz w tym miejscu pragnę złożyć serdeczne życzenia Pani Ireno i Panie Stefanie i pogratulować wspaniałego jubileuszu, a na następne lata życzyć wytrwałości i do zobaczenia na kolejnej uroczystości” – skomentował Jubileusz Złotych Godów Burmistrz Igor Bandrowicz.    

|